Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Vladislav Drabnakhod

Front-end developer:

Směr absolventa:

Front-end Developer

Dobrý den.
Velice příjemný a osobní přístup lektorů a na všem se dá domluvit. Počítačová akademie ITstep pomohla mně naučit hodně nových věcí a otevřel pro sebe celý svět programovacích jazyků.
Děkuji moc za úžasných půl roku.
Akademie určitě doporučuji komukoliv kdo chce začít ve světě IT technologií.
Děkuji moc!

Telefonní číslo

V tuto chvíli bohužel nefungujte naše klasické telefonní číslo. Prosím volejte na 790 285 055, případně nás kontaktujte emailem. Díky!

Více informací

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů