Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Dětské vzdělání

Dětské

Dětské
počítačové vzdělání

Změníme záliby vašeho dítěte počítačem na úroveň užitečných dovedností pro budoucnost. Naši učitelé posunou pozornost dětí z her k rozvoji vlastních projektů a start-upů, představí jim nové technologie, rozvinou inovativní myšlení a zkušenosti prací v týmu.

Vývojové

Dětské
programy

Zajímavé a užitečné IT prázdniny

Naši učitelé posunou pozornost dětí z her k rozvoji vlastních projektů a start-upů, představí je novým technologiím, rozvíjejí inovativní myšlení a zkušenosti v týmu. Dítě nebude nejen trávit čas s přínosem, potěšením a zájmem, ale získá také všeobecné znalosti a nové přátele stejněsmýšlejících lidí.

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace