Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Dětské vzdělání

Dětské

Dětské
počítačové vzdělání

Změníme záliby vašeho dítěte počítačem na úroveň užitečných dovedností pro budoucnost. Naši učitelé posunou pozornost dětí z her k rozvoji vlastních projektů a start-upů, představí jim nové technologie, rozvinou inovativní myšlení a zkušenosti prací v týmu.

Vývojové

Dětské
programy

Zajímavé a užitečné IT prázdniny

Naši učitelé posunou pozornost dětí z her k rozvoji vlastních projektů a start-upů, představí je novým technologiím, rozvíjejí inovativní myšlení a zkušenosti v týmu. Dítě nebude nejen trávit čas s přínosem, potěšením a zájmem, ale získá také všeobecné znalosti a nové přátele stejněsmýšlejících lidí.

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace