Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Profesionální

Odborné
IT vzdělávání

Jedná se o komplex znalostí, dovedností, schopností a kompetencí, které jsou důležité pro získání práce v oboru. Mezinárodní diplom, certifikáty Microsoft, Cisco, Autodesk, vypracované portfolio. To vše umožní našemu absolventovi úspěšně najít práci jak ve velkých místních společnostech, tak v mezinárodních korporacích.

Speciální kurzy

Profesionální speciální kurzy

Tyto programy jsou určeny pro ty, kteří přesně vědí, co chtějí - získat pouze relevantní vysoce specializované znalosti. Student obdrží impozantní praktické zkušenosti a solidní teoretickou základnu po dobu jednoho roku.

Zavolejte mi zpět
Poslední šance
Máme poslední místa na kurzy Grafika a Design, UI/UX Design. Nepropásni poslední možnost se přihlásit!

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace