Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Proč jsme ta správná volba

Počítačová Akademie IT STEP je lídr v oblasti IT vzdělávání již od roku 1999. Naše akademie je největší mezinárodní vzdělávací středisko, které se zaměřuje na IT výuku dospělých i dětí.

V průběhu výuky se zaměřujeme především na praktické dovednosti. Náš program nabízí relevantní a žádané znalosti z oboru IT a je pravidelně aktualizován dle požadavků trhu.

V čem spočívá tajemnství úspěchu

Často se nás ptají, jak se nám podařilo stát se lídrem na trhu v tak odlišných státech jako je Amerika, Švýcarsko, Brazílie, Mexiko, Ukrajina, Rumunsko, Bulharsko.

Opravdu v tom žádné záhady nejsou. Víme, že kvalitní IT vzdělávání je postaveno na 3 základních pilířích: odborní lektoři, aktuální studijní materiály a praktický formát výuky.

Vyšší IT vzdělání

Univerzita IT STEP je první akreditováné vzdělávací středisko s plným zaměřením pouze na IT vzdělávání. Naši studenti se učí počítačovou grafiku a design, programování sítí a kybernetickou bezpečnost.

Výuka je vedena praktickým formátem a studenti pracují na reálných projektech, které prezentujeme našim partnerům.

V druhém ročníku se mohou naši studenti zúčastnit praxí v mezinárodních IT firmách: Epam, Eleks, Softserve, Nix Solution, Sigma.

4

univerzity na Ukrajině

95 tisíc

studentů se u nás vzdělává

Základní vzdělávání

IT STEP School – škola budoucnosti už je ZDE! V našich školách kladame velký důraz na integraci vzdělávání s technologiemi. Kromě standardní výuky získají děti potřebné znalosti v IT a rozvinou své soft-skills.

Naši studenti mají rádi i domácí úkoly, jelikož výuka je vedena interaktivním a motivujícím způsobem.

Upřednostňujeme individuální přistup ke vzdělávacímu procesu. Naší lektoři jsou zapálení do svého oboru, tudíž dokážou své studenty podporovat a motivovat.

4

školy ve městech po celé Ukrajině

95 tisíc

studentů se u nás vzdělává

Chcete-li se dozvědět více

Online škola

Unicorn World Virtual School je distanční škola, kterou vytvořili naši odborníci ze IT STEP.

Hlavním rozdílem mezi Unicorn School a mnoha dalšími online školami je její unikátní přístup. Praktikujeme přístup škola hrou. Jakákoli lekce probíhá formou počítačové hry s postavami a zajímavými úkoly. Během výuky získávají děti nové superschopnosti pro svojí herní postavu - čím lepší hodnocení, tím lepší superschopnosti.

Z praxe je známo, že výuka v této „hravé“ podobě umožňuje dětem se učit látku mnohem rychleji a snadněji.

21

škol ve městech po celé Ukrajině

95 tisíc

studentů se u nás vzdělává

Chcete-li se dozvědět více

Naše Úspěchy

Naši studenti se umisťují na prvních místech v mezinárodních IT soutěžích

Naši studenti vyhráli prestižní IT šampionát - Microsoft Imagine Cup, kterého se zúčastnilo 400 000 lidí ze 106 zemí.

Organizace mezinárodní soutěže IT "Golden Byte"

V roce 2017 naše akademie zorganizovala mezinárodní IT šampionát „Golden Byte“ s finančním fondem 2 500 000 korun. Hlavními cíli šampionátu je povzbudit mladé profesionály k rozvoji svých inovací a podnikatelských nápadů.

Naše pobočka v Kambodži získala ocenění v oblasti rozvoje IT vzdělávání.

STEP IT Kambodža získala prestižní mezinárodní ocenění EQUALS in TECH Award 2020 za organizaci prvního ženského programovacího klubu v Kambodži.

Podle OSN se Malá počítačová akademie zařadila mezi pěti nejlepších projektů.

Vzdělávací program Malá počítačová akademie byl zařazen mezi pět nejlepších projektů pro rozvoj dětského potenciálu v IT oboru podle UNESCO a ITU (International Telecommunication Union).

Naši partneři  

Pobočky STEP Computer Academy jsou autorizovaná vzdělávací centra společností Microsoft, Cisco a Autodesk. Naše kurzy vedou certifikovaní lektoři. Studenti mají možnost v průběhu studia získat certifikáty od Microsoftu.

Příběhy úspěšných absolventů

student avatar
Jiří Novák
Game Designer

Absolvent kurzu Unity

Přečtěte si celý příběh
student avatar
Jiří Svoboda
Step je první práce :)
student avatar
Kryštof Ducháček
Dětská akademie

Ahoj, už deset let se jmenuju Kryštof a tři měsíce se učím v IT Stepu, v Malé počítačové akademii. I když hodiny probíhají teď jen na dálku kvůli koronaviru, dozvěděl jsem se už hodně zajímavého – třeba o počítačových virech, naučil se třeba, jak udělat dobrou prezentaci, z čeho se skládá počítač nebo jak se nenechat zmást nesmysly na internetu.

Přečtěte si celý příběh
student avatar
Jana Sejkorová
Front-end developer

Absolvovala jsem kurz Front-End Developer v délce 4 měsíců a musím říct, že předčil moje očekávání.

Přečtěte si celý příběh
student avatar
Vladislav Drabnakhod
Front-end developer
student avatar
Petr Michalík
Praha

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů