Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně
V číslech

V číslech

 • 57000

  Studentů

 • 102

  Poboček

 • 21

  Států

 • 2700

  Učitelů

 • 125000

  Absolventů

V čem je síla

V čem je síla počítačové akademie STEP?

Děláme vše, abychom zajistili, že absolventi STEP budou přijati ihned po obhajobě diplomové práce a získání diplomu. Proto každý rok vylepšujeme program, zveme nejlepší učitele a udržujeme správnou atmosféru.

Aktuálnost, profesionalita a přátelství

Před spuštěním nového vzdělávacího programu o něm diskutujeme s partnerskými společnostmi - budoucími zaměstnavateli našich absolventů. To je nezbytné, aby ve znalostech studentů i samotném programu nebyly žádné slabé stránky.

Učitelé - specialisti

Naši učitelé jsou nejen odborníci ve svém oboru, ale i odborní učitelé. Jejich cílem je udělat vzdělání takové, jak by mělo být: vědomé, zajímavé a produktivní.

Atmosféra

Ve stěnách STEPu nejsou žádní "špatní studenti", "favoriti" nebo "konkurenti". Studenti se navzájem podporují, aby získali povolání a našli lidi stejného smýšlení. Stávalo se i tak, že absolventi odstartovali svoji kariéru a odcházeli ze STEPu jako podnikatelé.

Po ukončení studia obdržíš mezinárodní diplom "Počítačová akademie" STEP

a také mezinárodní certifikáty od partnerských společností.

Absolventi pracují

Společnosti, které zaměstnávají absolventy STEPu

Úspěchy

Naše úspěchy

Média o nás

Co média říkají o našich absolventech:

Time

Pojmenoval projekt studentů Akademie "Vynález roku". Vynález našich studentů – senzorové rukavice, přeměňující jazyk gest do slov - dostal se do top 10 nejlepších vynálezů.

Všechny články
Zavolejte mi zpět
Poslední šance
Máme poslední místa na kurzy Grafika a Design, UI/UX Design. Nepropásni poslední možnost se přihlásit!

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace