Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Od roku 1999

Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

V číslech

45 000

Studentů

1 800

Učitelů

72

Poboček

125 000

Absolventů

20

států

V čem je síla počítačové akademie STEP?

Děláme vše, abychom zajistili, že absolventi STEP budou přijati ihned po obhajobě diplomové práce a získání diplomu. Proto každý rok vylepšujeme program, zveme nejlepší učitele a udržujeme správnou atmosféru.

Programy

Aktuality

Před spuštěním nového vzdělávacího programu o něm diskutujeme s partnerskými společnostmi - budoucími zaměstnavateli našich absolventů. To je nezbytné, aby ve znalostech studentů i samotném programu nebyly žádné slabé stránky.

Profesionalita

Učitelé - specialisti

Naši učitelé jsou nejen odborníci ve svém oboru, ale i odborní učitelé. Jejich cílem je udělat vzdělání takové, jak by mělo být: vědomé, zajímavé a produktivní.

Péče

Atmosféra

Ve stěnách STEPu nejsou žádní "špatní studenti", "favoriti" nebo "konkurenti". Studenti se navzájem podporují, aby získali povolání a našli lidi stejného smýšlení. Stávalo se i tak, že absolventi odstartovali svoji kariéru a odcházeli ze STEPu jako podnikatelé.

Potvrzení

Dostanete diplom Microsoft, Autodesk, Cisco i mezinárodní Akademii STEP

Absolventi pracují

Společnosti, které zaměstnávají absolventy STEPu

Naše
úspěchy/span>

Co říkají o našich
absolventech média:

Times

Pojmenoval projekt studentů Akademie "Vynález roku". Vynález našich studentů – senzorové rukavice, přeměňující jazyk gest do slov - dostal se do top 10 nejlepších vynálezů.

Všechny články
Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace