Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Blog

Aktuální informace o školení IT. Trendy v IT, porovnání programovacích jazyků, tipy a triky pro výběr IT profesí a mnoho dalšího.
Všechna témata
Aktuální informace o školení IT. Trendy v IT, porovnání programovacích jazyků, tipy a triky pro výběr IT profesí a mnoho dalšího.

Front-end a Back-end – jaký je rozdíl a který si vybrat?

Jednou z nejpopulárnějších částí IT průmyslu je webový prostor. Existuje mnoho profesí, které vám umožňují se realizovat v tomto odvětví. Ti, kteří se rozhodnou vydat se cestou vývoje webového softwaru, si budou muset vybrat jedno mezi front-endem (FE) a back-endem (BE).

Jednou z nejpopulárnějších částí IT průmyslu je webový prostor. Existuje mnoho profesí, které vám umožňují se realizovat v tomto odvětví. Ti, kteří se rozhodnou vydat se cestou vývoje webového softwaru, si budou muset vybrat jedno mezi front-endem (FE) a back-endem (BE).   Front-end vs. Back-end: definice Hlavní úkoly specialistů: front-end vývojář se zabývá klientskou částí webu, vyvíjí rozhraní digitálního produktu, tj. část viditelnou uživateli; backendový specialista se zabývá tvorbou softwarové a hardwarové části produktu, tedy jeho „vyplněním“ skrytým před uživatelem. První věc, kterou při načítání aplikace nebo stránky v prohlížeči

ШАГ логотип
Přihlaste se k odběru newsletteru
a nenechte si ujít užitečné materiály

Telefonní číslo

V tuto chvíli bohužel nefungujte naše klasické telefonní číslo. Prosím volejte na 790 285 055, případně nás kontaktujte emailem. Díky!

Více informací

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů