Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Recenze Studentů

Kryštofa Ducháčka

Dětská akademie

Specialita: JCA

Ahoj, už deset let se jmenuju Kryštof a tři měsíce se učím v IT Stepu, v Malé počítačové akademii. I když hodiny probíhají teď jen na dálku kvůli koronaviru, dozvěděl jsem se už hodně zajímavého – třeba o počítačových virech, naučil se třeba, jak udělat dobrou prezentaci, z čeho se skládá počítač nebo jak se nenechat zmást nesmysly na internetu.

Jiri Novak

Herni Designer

Specialita: Unity

Zavolejte mi zpět
Poslední šance
Máme poslední místa na kurzy Grafika a Design, UI/UX Design. Nepropásni poslední možnost se přihlásit!

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace