Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Petr Michalík

Praha:

Směr absolventa:

JCA

Gratulujeme našemu studentovi Petru Michalikovi k vítězství v soutěži Tací jsme/Tacy jesteśmy! Ve 12 letech se stal i přes vzácné genetické onemocnění a pohybu na invalidním vozíku nejmladším vítězem v historii soutěže. Petr úspěšně složil všechny zkoušky a nastoupil do IT Step Academy. Momentálně je v druhém ročníku online studia. Petra akademie a studium baví, miluje IT a vidí v tom svou budoucnost. Jeho příběh nás inspiruje, zdůrazňuje důležitost vytrvalosti a víry ve vlastní sílu a schopnosti. Jsme hrdí na naše studenty a doufáme, že i tento příběh vás bude inspirovat k dosažení nových výšin společně s IT Step Academy!

Telefonní číslo

V tuto chvíli bohužel nefungujte naše klasické telefonní číslo. Prosím volejte na 790 285 055, případně nás kontaktujte emailem. Díky!

Více informací

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů