Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Jiří Svoboda

Step je první práce :):

Směr absolventa:

JCA

"Dobrý den,

Se jmenují  Jíři Svoboda, a jsem student dětské akademie itStep, 2 ročník. V Akademie máme dobrý tým se kterým máme pravidelně společní projekty, Martin nám během výuky pomáhá a občas navrhne vtipně řešení. Libi se mí akademie, protože za každou odpověď dostavám "Diamant" "

Telefonní číslo

V tuto chvíli bohužel nefungujte naše klasické telefonní číslo. Prosím volejte na 790 285 055, případně nás kontaktujte emailem. Díky!

Více informací

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů