Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Podmínky soutěže

1) Soutěž organizuje Step IT Academy Praha (Step junior computer academy s.r.o., dále "Organizátor"). "Účastníkem" se rozumí každý, kdo vloží návrh do komentáře pod příspěvek, případně je pak vybrán do druhého kola. "Návrhem" se rozumí jméno pro robopsa vložené do komentáře pod příspěvek

2) Cílem soutěže je vybrat jméno "robopsa". Cena pro vítěze je jednorázová sleva 1500 Kč na naše kurzy, která platí jak pro stávající tak pro nové zákazníky (dále "cena"). 

3) První kolo soutěže probíhá v období od 1.7. do 31.7., druhé kolo soutěže probíhá 1.8. do 31.8. Vyhlášení výsledků proběhne v týdnu 2. - 6.9.

4) Soutěž je dvoukolová. V prvním kole může každý z účastníků napsat libovolný počet návrhů jmen pro robopsa. Návrhy se píší do komentářů pod příspěvkem. Čtyři návrhy s největším počtem reakcí postupují do druhého kola. Ve druhém kola pak může mít každý z postupujících účastníků pouze jeden návrh. Celkovým vítězem bude návrh s největším počtem reakcí.

5) Podmínky pro jméno robopsa: jméno musí být v českém nebo anglickém jazyce. Jméno nesmí být vulgární a nesmí využívat nevhodné výrazy. Jméno nesmí odkazovat na reálné osoby nebo postavy z literatury a TV (obecná jména, jako například Alík, jsou v pořádku). V případě porušení těchto podmínek bude komentář organizátorem smazán a účastník nebude mít možnost již vložit další návrh.

6) Vzhledem k technickému nastavení robopsa, bude vybrané jméno používáno pro marketingové účely a obecné pojmenování robopsa. Pro hlasové ovládání robopsa bude využíváno přednastavené jméno od výrobce.

7) Organizátor může soutěž bez udání důvodu zrušit a to až do konce druhého kola soutěže. 

8) Účastník s výherním návrhem bude po skončení soutěže kontaktován organizátorem. Cena bude následně předána dle dohody mezi účastníkem a organizátorem. Pokud nebude účastník reagovat na kontakt ze strany organizátora do 5 dnů, vyhrazuje si organizátor právo cenu předat druhému nejlepšímu příspěvku, atd. 

9) Cenu je možné využít po dobu 6 měsíců od data jejího předání. 

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů