Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Vybereme pro vás program s přihlédnutím k tempu tréninků a tréninkového programu, který je pro vás pohodlný.

Individuální kurzy

Individuální kurzy

Kurz prográmování

Kurz Web Design

Kurz system administrátor

Kurz Java

Kurz design

Kurz Back-end

Kurz QA

Kurz C++

Kurz Front-end

Kurz PHP

Programování 1C

Kurz Excel

Vybrat kurz individuálně
Formy studia

Formy studia

Individuální vzdělávání 

od 10.000

Kurz zaměřený na individuální vzdělávání 

Čeština

3 měsíce

15-55 Let

2 týdně

Jak je sestavené studium v akademii

Studium ve STEPu je založeno na jasném algoritmu. Na začátku hodin získáte znalosti. S využitím těchto znalostí v praxi a v domácí práci jsou rozvíjeny dovednosti. Opakovaně aplikujete nové dovednosti, řešíte příklady, úkoly, laboratoře, testy a vycvičíte dovednosti. Když dovednost studenta směřuje k vytváření reálných projektů, obhajování ročníkových prací a diplomových prací, bussines orientovaných úkolů, účastí na soutěžích a hackatonech, se rozvíjí kompetence. Zaměstnavatel nepotřebuje vaše znalosti. Potřebuje kompetence při řešení pracovních úkolů a obchodních procesů.

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace