Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Vybereme pro vás program s přihlédnutím k tempu tréninků a tréninkového programu, který je pro vás pohodlný.

Individuální kurzy

Individuální kurzy

Kurz prográmování

Kurz Web Design

Kurz system administrátor

Kurz Java

Kurz design

Kurz Back-end

Kurz QA

Kurz C++

Kurz Front-end

Kurz PHP

Programování 1C

Kurz Excel

Vybrat kurz individuálně
Formy studia

Formy studia

Individuální vzdělávání 

od 10.000

Kurz zaměřený na individuální vzdělávání 

Čeština

3 měsíce

15-55 Let

2 týdně

Jak je sestavené studium v akademii

Studium ve STEPu je založeno na jasném algoritmu. Na začátku hodin získáte znalosti. S využitím těchto znalostí v praxi a v domácí práci jsou rozvíjeny dovednosti. Opakovaně aplikujete nové dovednosti, řešíte příklady, úkoly, laboratoře, testy a vycvičíte dovednosti. Když dovednost studenta směřuje k vytváření reálných projektů, obhajování ročníkových prací a diplomových prací, bussines orientovaných úkolů, účastí na soutěžích a hackatonech, se rozvíjí kompetence. Zaměstnavatel nepotřebuje vaše znalosti. Potřebuje kompetence při řešení pracovních úkolů a obchodních procesů.

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace