Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Kryštof Ducháček

Dětská akademie:

Směr absolventa:

JCA

Ahoj, už deset let se jmenuju Kryštof a tři měsíce se učím v IT Stepu, v Malé počítačové akademii. I když hodiny probíhají teď jen na dálku kvůli koronaviru, dozvěděl jsem se už hodně zajímavého – třeba o počítačových virech, naučil se třeba, jak udělat dobrou prezentaci, z čeho se skládá počítač nebo jak se nenechat zmást nesmysly na internetu. Líbí se mi, že i když jsme ještě děti, mluví s námi Kristína, naše učitelka, často jako s dospěláky. Těším se, až se pustíme do programování, pro začátek třeba v Kodu nebo Scratchi a hlavně až budeme pracovat s roboty – snad co nejdřív půjde přímo v učebnách IT Stepu. Chtěl bych se naučit dost na to, abych třeba jednou vyrobil vlastní počítačovou hru – zatím se učíme sice základy, ale v IT Step jsou kurzy zaměřené přímo na hry, to by mě moc bavilo! Ale nejsou to jen hry, co mě zajímá (i když rodiče si to možná někdy nemyslí ?), takže uvidíme, kam s IT Stepem nakonec dokráčíme..

Telefonní číslo

V tuto chvíli bohužel nefungujte naše klasické telefonní číslo. Prosím volejte na 790 285 055, případně nás kontaktujte emailem. Díky!

Více informací

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů