Praha, Opletalova 919/5, 110 00 Nové Město

Kurz
«Programovaní Python»

Proč Python?

1
1. Nejpopulárnější programovací jazyk
Podle nedávného hodnocení časopisu IEEE Spectrum, je Python v současnosti nejpopulárnější programovací jazyk. Výběr programovacího jazyka je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí na cestě začínajícího vývojáře: ten určuje rozsah práce programátora, vyhlídky na jeho profesní rozvoj, stejně jako jeho příjmy. Python má velmi jednoduchou syntaxi, je snadné v něm psát a také číst.
1
2
2
Obrovské příležitosti
Spousta dostupných vývojových prostředí, služeb a frameworků. Není těžké najít kvalitní a bezplatný produkt pro práci doma, v kanceláři i na cestě. Youtube, Quora, Reddit, DropBox to vše je vytvořeno pomocí Pythonu. Kompatibilní s Raspberry Pi a Arduino.
3
Python je všude
Python je k dispozici na všech počítačích se systémem Linux a MacOS bez nutnosti cokoli instalovat. Programovat můžete prakticky ihned. Pokud používáte systém Windows, stačí nainstalovat zástupce Pythonu a máte vše nastaveno. Stačí otevřít svůj oblíbený textový editor a začít psát jakýkoli kód na "pythonu".
1
2
4
Strukturované podávání informací
Kurz je logicky rozdělen do pěti částí, které komplexně pokrývají studium Pythonu: od teorie databází, síťových interakcí až po vývoj webových aplikací.

Proč se naučit kódit v Pythonu?

Vysoká poptávka
IT průmysl je jediným směrem, kde počet volných pracovních míst překračuje počet odborníků. Podle dat vedoucích webových stránek o zaměstnanosti, nyní připadá 5 volných pracovních míst pro jednoho žadatele.
Perspektivní profese
IT průmysl ve světě roste geometrickou řadou. To znamená, že trh práce bude potřebovat velké množství kvalifikovaných odborníků.
Unikátní pracovní podmínky v IT firmách
Moderní kancelář, pohodlné pracoviště, kurzy angličtiny, školení, vzdělávání, příspěvky na sport, zdravotní pojištění.IT kanceláře často disponují herními a relaxačními zónami. To vše pro blaho svých zaměstnanců.
Pracujte kdekoli na světě
IT práci můžete vykonávat kdekoli na světě. Budete schopni pracovat v outsourcingových společnostech v Česku, a přitom pracovat na objednávkách zahraničních klientů. Nebo pracujte ve FreeLance odkudkoliv na světě, podle vlastního rozvrhu.

Program kursu

Na konci kurzu budete schopni

Start Kurzu

Pro konkrétní informace k tomuto kurzu kontaktujte náš tým

Cena

6100 czk/ měsíc

Věk

15-55

Délka

6 měsíců

Python
Rozvrh

2 krát týdne

Více o kurzu

Cena

6100 czk/ měsíc

Start Kurzu

Pro konkrétní informace k tomuto kurzu kontaktujte náš tým

Délka

6 měsíců

Věk

15-55

Rozvrh

2 krát týdne

Python

Školení v učebně:

Délka: 6 měsíců

Registrace na Kurz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Chcete získat ukázkovou hodinu zdarma?


Ano
Ne

Přihlašovací údaje