Praha, Opletalova 919/5, 110 00 Nové Město

Kurz
«Programovaní Python»

Registrace

Proč Python?

1
1. Nejpopulárnější programovací jazyk
Podle nedávného hodnocení časopisu IEEE Spectrum, Python je v současnosti nejpopulárnější programovací jazyk. Stupeň výběru programovacího jazyka je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí na cestě začínajícího vývojáře: ten určuje rozsah práce programátora, vyhlídky na jeho profesní rozvoj stejně jako jeho příjmy. Python má velmi jednoduchou syntaxi, je snadné psát na něm, je ho snadné číst.
1
2
2
Obrovské příležitosti
Spousta dostupných vývojových prostředí, služeb a frameworků. ení těžké najít kvalitní a bezplatný produkt pro práci doma, v kanceláři a na cestě. Youtube, Quora, Reddit, DropBox to vše je vytvořeno pomocí Pythonu. Kompatibilní s Raspberry Pi a Arduino.
3
Python je všude
Python je k dispozici na všech počítačích se systémem Linux a MacOS bez nutnosti cokoli instalovat. Momentálně můžete začít programovat. Pokud používáte systém Windows, stačí nainstalovat interpret Pythonu a máte vše nastaveno. Stačí otevřít svůj oblíbený textový editor a začít psát jakýkoli kód na "pythonu".
1
2
4
Příslušné podávání informací
Kurz je logicky rozdělen do pěti částí, které komplexně pokrývají studum Pythonu: od teorie databází, síťových interakcí až po vývoj webových aplikací.

Proč se naučit kódit v Pythonu?

Vysoká poptávka
IT průmysl je jediným směrem, kde počet volných pracovních míst překračuje počet odborníků. Podle dat vedoucích webových stránek o zaměstnanosti, nyní připadá 5 volných pracovních míst pro jednoho žadatele.
Perspektivní profese
Růst IT průmyslu ve světě je v geometrické řadě, a na Ukrajině - pátý, pokud jde o export v zemi. To znamená, že průmysl bude potřebovat velké množství kvalifikovaných odborníků.
Unikátní pracovní podmínky v IT firmách
СModerní kancelář, pohodlné pracoviště, kurzy angličtiny, školení, studium, platební kompenzace v tělocvičně, zdravotní pojištění. Také v kanceláři jsou často herní a rekreační místnosti.
Pracujte kdekoli na světě
IT trh je celý svět. Budete schopni pracovat v outsourcingových společnostech na Ukrajině, provádět objednávky zahraničních klientů. Nebo pracujte ve FreeLance odkudkoliv na světě, podle vhodnému rozvrhu pro sebe.

Program kursu

Na konci kurzu budete schopni

Start Kurzu

Cena

6100 czk/ měsíc

Věk

15-55

Délka

6 měsíců

Python
Rozvrh

2 krát týdne

Školení v učebně:

Délka: 6 měsíců

Více o kurzu

Cena

6100 czk/ měsíc

Start Kurzu

Délka

6 měsíců

Věk

15-55

Rozvrh

2 krát týdne

Python

Školení v učebně:

Délka: 6 měsíců

Registrace na Kurz

Chcete získat ukázkovou hodinu zdarma?


Ano
Ne

Přihlašovací údaje