Praha, Opletalova 919/5, 110 00 Nové Město

Staň se počítačovým grafikem
v IT Akademii STEP

Podávání přihlášek konči 18. března!

Bezplatná konzultace

Proč stojí za to stát
se počítačovým grafikem?

Grafici jsou potřeba všude

Design je dnes potřeba ve všech oblastech života. Průmyslový design, grafický design, interiérový design, webová grafika, herní grafika, reklamní design, možností je opravdu hodně. Ať si vyberete cokoli, práci vždycky najdete.

Kreativní práce

V práci grafika či designéra můžete dát průchod svojí tvořivosti, každý den vytvářet něco nového, zhmotňovat svoje myšlenky a představy, neustále se rozvíjet, zkrátka plně se realizovat.

Můžete pracovat na dálku

Jako grafik či designér můžete pracovat kdy chcete a odkud chcete.

Neustálý rozvoj

V prostředí designu se budete setkávat se zajímavými lidmi z různých zemí, vyměňovat si s nimi nápady a zkušenosti. Čeká Vás neustálý seberozvoj a nudit se rozhodně nebudete.

Dobré finanční ohodnocení

Počítačoví grafici jsou velmi žádaní specialisté s dobrým nástupním platem. Jeho výše se samozřejmě odvíjí od délky praxe a dosažené kvalifikace. Například v Praze se výše nástupního platu pohybuje kolem 31.000 Kč hrubého (platy.cz)

Možnost změnit svět

Je jedno, jestli od své práce očekáváte hlavně vysokou výplatu, nebo chcete změnit svět. Jako grafici a designéři budete mít obě možnosti. Kdo ví, třeba to budete právě vy, kdo posune naše současné představy o světě někam dál.

CO BY MĚL VĚDĚT A UMĚT GRAFIK?

Vše o kurzu počítačová grafika a design se dozvíte u nás v IT Akademii.

Studijní plán

Proč si studenti vybírají
právě IT Akademii STEP?

Moderní a aktuální studijní plány

Studijní plán se neustále aktualizuje v návaznosti na momentální potřeby trhu. Nenajdete zde žádné zbytečné předměty, pouze to co skutečně budete používat v praxi.

Kvalitní studijní materiály

Studijní program, který jinde nenajdete. Originální metodika, online vyučování, studijní plány a práce na projektech v rámci výuky. To vše zajišťuje vysokou úroveň znalostí našich absolventů.

Nechte se vést profesionály

Naši učitelé jsou certifikovanými profesionály ve svém oboru. Přicházejí k nám přímo z jednotlivých firem, aby předali studentům praktické znalosti a dovednosti. Pro své zaměstnance také průběžně pořádáme semináře, workshopy a tréninky, abychom jim pomohli udržovat a rozšiřovat jejich profesní znalosti a pedagogické dovednosti.

Moderní vybavení

V IT Akademii itStep jsme vytvořili ty nejlepší podmínky pro pohodlné vzdělávání. Studenti po celém světě mají k dispozici 250 počítačových laboratoří a více než 3000 moderních počítačů. Každý student má svoje vlastní pracovní místo.

100% praktická výuka

Základem našeho přístupu ke vzdělávání je praktická výuka a komunikace s vyučujícím. Nenajdete zde nudné přednášky. Znalosti jsou okamžitě fixovány praxí.

Závěrečný diplom

Absolventi Akademie získávají po úspěšném završení studia diplom.

Získejte mezinárodní certifikáty

itStep je autorizovaným školicím centrem pro produkty Microsoft, Cisco nebo Autodesk. Studentům našich vzdělávacích programů je umožněno skládat bezplatně zkoušky na mezinárodní certifikáty.

Studujte když máte čas

Můžete si vybrat studium ve dnech a hodinách, které vám vyhovují. Studium ve itStep je možné kombinovat se studiem na jiné škole či dokonce s prací.

Jedinečný vzdělávací program

Přednášející přímo z praxe, aktuální studijní plány, dobré technické zázemí, mezinárodní certifikace nebo pomoc s hledáním práce - to vše odlišuje Akademii itStep od jiných počítačových škol.

Pomoc s uplatněním na trhu práce

Nabídka skutečných pracovních pozic od zaměstnavatelů pro studenty a absolventy Akademie. Partnerská spolupráce s firmami. 25% našich studentů získá první pracovní nabídku už po prvním roce studia.

Práce v malých skupinách

Studenti pracují v malých skupinách, abychom ke každému mohli přistupovat individuálně.

Bez korupce

Ve itStep nebereme úplatky. Známky budete dostávat pouze za svoje výsledky.

Zajímavosti
o AKademii ItStep

Velká nestátní vzdělávací instituce (41 poboček ve 16 státech.) Funguje od roku 1999.

ItStep je považován za nejlepší výukové centrum v Evropě pro technologie Cisco.

Na Ukrajině patří ItStep mezi deset nejlepších vysokých škol , které se věnují přípravě IT specialistů.

ItStep používá vlastní studijní plány a materiály, které jsou vysoce ceněny IT specialisty po celém světě.

Ve ItStep pracuje více než 600 vyučujících z praxe.

STEP nabízí praktické znalosti, po kterých je v IT poptávka

Studenti ItStep se umisťují na předních místech v mezinárodních soutěžích

ItStep je také autorizovaným školicím centrem Microsoft, Cisco, Autodesk aj.

Více než 18 tisíc studentů a 80 tisíc absolventů pracuje v ukrajinských a mezinárodních IT společnostech.

Absolventi Akademie pracují v 36 různých státech světa. Mnoho z nich také založilo svůj vlastní startup.

MOŽNOSTI STUDIA

Výuka dvakrát týdně:
 • Pro koho
 • pro dospělé
 • Délka studia
 • 3 měsíce
 • Rozvrh hodin
 • Rozvrh hodin
  18.00-21.00
 • Cena
 • 4.100 Kč/měsíc
  Sjednejte si lepší cenu u našeho manažera.
 • Zaregistrujte se
Studijní
plán
Výuka dvakrát týdně:
 • Pro koho
 • pro dospělé
 • Délka studia
 • 6 měsíce
 • Rozvrh hodin
 • Rozvrh hodin
  18.00-21.00
 • Cena
 • 6.100 Kč/měsíc
  Sjednejte si lepší cenu u našeho manažera.
 • Zaregistrujte se
Studijní
plán

Typické chyby při výběru
školy:

Snaha o co nejnižší cenu

Snaha ušetřit na vzdělávání se velmi pravděpodobně odrazí na jeho kvalitě. Nízké ceny většinou znamenají, že vyučující nedostávají odpovídající ohodnocení, nebo nemají potřebnou kvalifikaci. Svoje vlastní vzdělání je nejlepší svěřit do rukou osvědčeným profesionálům z praxe.

Studijní program neodpovídá zvolenému cíli

Ještě před začátkem studia je nutné si stanovit cíle, které by mělo vzdělání naplnit. Nebojte se vše konzultovat se specialistou. Nepřesné stanovení cíle s sebou často nese chybný výběr typu nebo formy studia. Nakonec poznáte, že jste se zmýlili, ale čas i peníze budou pryč.

Absolvování více krátkodobých kurzů

Pokud se skutečně chcete stát programátorem bez větších předchozích znalostí, na krátkodobých kurzech se Vám těžko podaří nashromáždit potřebné znalosti. Abyste do tajů programování skutečně pronikli, je třeba přepočítávat algoritmy, vytvářet programovací projekty nezávisle na cílovém jazyku realizace, přenastavit svůj způsob přemýšlení a získat praktické zkušenosti. Zaměstnanci Akademie stanovili na základě vlastní mnohaleté zkušenosti jako optimální délku studia minimálně 2,5 roku. Po této době si můžete být jisti výsledkem.

Snaha o získání státního diplomu

Doby, kdy byl pro získání dobré práce zapotřebí diplom ze státní vysoké školy, už jsou pryč. Zaměstnavatelé v současnosti nejvíce oceňují konkrétní znalosti a dovednosti uchazečů. V oblasti IT to platí dvojnásob. Právě zde se klade důraz na zkušenost s novými technologiemi a odpovídajícími programovacími jazyky.

Sebevzdělávání

Samostudium je vynikající v případě, že máte železnou vůli, spoustu času na vyhledávání potřebné literatury, výukových videí a audioknih. Opravdový kontakt s učitelem z praxe však žádná z těchto věcí nemůže nahradit. Studium probíhá mnohem pohodlněji a rychleji, pokud máte možnost konzultace se specialistou. Ten Vás může upozornit na případné chyby nebo nedostatky a nasměrovat Vás správným směrem.

Doučování

Doučování je také určitou formou samostudia, obohacenou o někoho, kdo vás kontroluje a vede. Učení probíhá tímto způsobem určitě rychleji, ne však tak rychle jako by probíhalo ve skupině s učitelem z praxe a podle učebního plánu vytvořeného podle momentálních potřeb IT průmyslu. Možná se vám tímto způsobem podaří naučit několik programovacích jazyků, ne však celý komplex současných postupů a technologií. Na to je zapotřebí celého týmu profesionálů. A v neposlední řadě - doučování Vám nepřinese žádný závěrečný diplom ani certifikát.
Touha po rychlých a snadných výsledcích
Ať už si vyberete jakoukoli variantu studia, výsledek bude záviset jen a jen na Vás. Vzdělávací instituce má za úkol především dovést studenta k jeho cíli, a to co nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem. Během 15 let našeho fungování jsme se přesvědčili, že za dva nebo tři měsíce z nikoho programátora neuděláme. A kdo říká, že to umí, dost možná neříká pravdu. Délka našeho vzdělávacího programu je proto 2,5 roku. Je to optimální doba, která umožňuje získat potřebné základní vzdělání a pustit se do práce.

Přihlásit se na bezplatnou konzultaci

Příjmení Jméno*:
Telefon*:
E-mail*:

Společnosti, ve kterých pracují
absolventi STEPu

Práce našich
studentů

Jak to
funguje

Necháte nám vzkaz na stránkách nebo přijdete do kanceláře Akademie

Probereme s Vámi Vaše cíle a vybereme pro Vás vhodný studijní program

Potom podepíšeme smlouvu, proběhne platba a můžete se vrhnout do učení.

Po úspěšném absolvování studia od nás dostanete diplom a certifikáty dokládající Vaši úroveň znalostí.

HR oddělení Akademie Vám pomůže najít práci ve Vaší specializaci.

Děláme všechno proto, aby studium u nás bylo zajímavé a mělo smysl.
Žádné zbytečnosti. Jenom to, co Vám pomůže najít dobrou práci.

Máte další dotazy?

Zeptejte se hned!

Chcete získat ukázkovou hodinu zdarma?


Ano
Ne

Přihlašovací údaje