Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Jak je postavené studium v akademii

Studium v Akademii je postaveno na adaptivním přístupu i gamifikaci. Při studiu u nás se student stává dospělým a nezávislým, ví, jak přijímat rozhodnutí, pracovat v týmu, rozvíjet své vlastní projekty. Jsme pro praxi! Minimální teorie - maximální praktická cvičení. Vzdělanost je založena na věku a psychologických charakteristikách dětí. Náš student má přístup k obrovské elektronické knihovně. Nepotřebuje poslouchat hodiny přednášek a psát poznámky. Na jakémkoli místě a kdykoliv má student a jeho rodiče přístup k materiálům a elektronickému "deníku". Po úspěšném ukončení studia v malé počítačově akademii získává diplom.

Gamifikace vzdělávacího procesu

Vzdělávací forma malé počítačové akademie je moderní a zajímavá. Elektronický deník MyStat je systém, který umožňuje studentům vidět v přítomném čase své známky a hodnocení, domácí úkoly, plány a zkoušky a získat celodenní přístup ke studijním materiálům. StepCoin je měna, za kterou úspěšný student si v interním obchodě koupí sluchátka, myši, klávesnice, flash disky, spinery, samolepky, trička a další užitečné věci.

Pro koho

Pro koho je program určen

8-9 let

Pro ty děti, které se chtějí seznámit s IT oborem zajímavým formátem.

Aktuálnost

Aktuálnost, profesionalita a přátelství

Školení v počítačové akademii STEP je založené na třech základních složkách efektivního vzdělávání.

Aktuální program

Znalosti a návyky, které získávají naši studenti, musejí odpovídat požadavkům zaměstnavatelů dnes i v budoucnu. Proto procházíme a obnovujeme osnovy kurzu každých 6 měsíců.

Profesionální učitelé

Učitelé akademie STEP jsou specialisti ve známých IT společnostech s minimálně 5letou praxí v oboru. Na vyučování dostávají studenti pouze aktuální vědomosti ze skutečné praxe.

Přátelská atmosféra

Vytvořili jsme speciální studijní prostředí, kde učitelé a studenti jsou si rovnocenní. Naše třídy i laboratoře jsou vybaveny komfortními pracovními místy, moderní počítačovou technologií a licenčním programovým zabezpečením.

Program

Program studia

 • Minecraft programování
 • Game Design
 • Tvorba 3D modelů
 • Počítačová grafika a design
 • Tvorba her
 • Programování ve scrachu
 • Virtuální realita
 • Uměla inteligence
Formy studia

Formy studia

Já, mámin Ajťák

1760 kč

Děti se zkušenostmi s informatikou si prohloubí své znalosti a dovednosti a přidají nová témata, na která nezbyl ve škole čas.

 

Děti bez zkušeností s počítači a informatikou získají nové znalosti, které jim pomohou se seberozvojem a umožní jim používat zvláštní části mozku, což má pozitivní vliv na školní výsledky. 

 

Žáci, kteří tráví mnoho času u počítačových her, mohou nahlédnout pod jejich skrytou pokličku a získají tak znalosti pro tvorbu vlastních her.

 

Díky kurzu "Já, mámin ajťák " již nebudete muset nosit počítač ke specialistům. Vaše děti budou převezmou tuto roli!

 

Pro zjištění úrovně Vašich dětí prosím využijte následující test:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJnFHKpxiV9WFWUm-CiEjqfJk9CXPf7f7yBhFGpPj3JRkZRQ/viewform

CZ

6 měsíců

8-13 Let

1 krát týdně 60 min

Zvládnete

Po absolvování kurzu zvládnete

 • Programovat hry a aplikace
 • Modelovat herní svět a 3D modely
 • Používat Adobe Photoshop
 • Vytvářet dynamickou grafiku a desig
 • Vytvářet kvalitní workflow pro tvorbu her
 • Programovat ve Scratchi a Pythonu
 • Simulovat realitu s VR
 • Automatizovat nástroje s AI

Po ukončení studia obdržíš mezinárodní diplom "Počítačová akademie" STEP

a také mezinárodní certifikáty od partnerských společností.

Zavolejte mi zpět
Poslední šance
Máme poslední místa na kurzy Grafika a Design, UI/UX Design. Nepropásni poslední možnost se přihlásit!

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace