Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Programování v Pythonu: Tvorba aplikace

Registrace

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Zásady ochrany osobních údajů Souhlasím se zpracováváním osobních údaje

Python je jeden z nejpopulárnějších programovacích jazyků na světě. 


Jeho jednoduchá syntaxe a široká aplikovatelnost ho v IT činí oblíbeným jak pro začátečníky, tak pro profesionály.
Na kurzech v STEP IT Academy se naučíte základy programování a pokročilé techniky v Pythonu.


V našem bezplatném workshopu programování v Pythonu nahlédnete do základů programování a získáte první zkušenosti s psaním kódu a tvorbou jednoduchého programu. 


Tento workshop je ideální pro začátečníky, kteří se chtějí naučit programovat nebo si prostě jen chtějí vyzkoušet, zda je Python pro ně to pravé.

 

Pokud máte zájem se seznámit s programováním a vidět, jak vypadá každodenní práce programátora, neváhejte a přihlaste na náš workshop. Těšíme se na Vás!

 

Registrace

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Zásady ochrany osobních údajů Souhlasím se zpracováváním osobních údaje

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace