Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Otevřena hodina Grafika a Design

Zdarma

Opletalova 919/5

18-55

Láká Vás počítačová grafika a design ale stále váháte nad oborem? Přijďte k nám do Akademie na bezplatný Workshop a vyzkoušejte každodenní práci grafika a designéra.
Náš lektor vysvětlí problematiku grafického oboru a zároveň prozradí informace o aktuálních trendech. Za pouhou jednu hodinu se naučíte více než za 5 hodin samostatného studia.

Program otevřené lekce
1) Základní nástroje programu Adobe Photoshop,
2) Můj první obraz,
3) Vstupní bariéra pro grafiky a co potřebujete pro začátek,
4) Individuální konzultace
5) Exkurze po IT STEP Akademii


Akce se koná v (datum) na adrese Opletalova 919/5 Praha 1 Nové Město, 110 00 v budově ČTK. Akademie je asi 5 min. chůze od Metra A/C Muzeum nebo 10 min. chůze od Hlavního nádraží.
Z důvodu omezené kapacity je nutná registrace předem.

V případě dalších dotazů volejte na číslo 234 261 889 anebo pište na email Praha_Office@itstep.org.
 

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace