Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Bezplatna přednaška "Staň se ajťákem" pro všechny od 15 do 55 let

Zdarma

Opletalova 919/5

Máte zájem o IT, ale nevíte, kde začít? Přijďte na naši bezplatnou lekci Staň se ajťákem, kde Vás do tohoto světa uvedeme! 

 

V průběhu lekce se budeme věnovat nejpopulárnějším sférám IT, nejmodernějším trendům a třeba i průměrnému mzdovému ohodnocení v jednotlivých oborech.

 

Přemýšleli jste někdy o studiu v naší akademii itStep nebo v IT obecně? V rámci přednášky Vás čeká exkurze po akademii, kde se dozvíte vícero informací a kde velice rádi zodpovíme Vaše veškeré otázky.

 

Akce se koná v pátek 11. října na adrese Opletalova 919/5. Z důvodu omezené kapacity je nutná registrace předem, nenechte si ujít svou šanci!

 

V případě dalších dotazů volejte na číslo 234 261 889 anebo pište na email Praha_Office@itstep.org.

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace