Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Bezplatná otevřená hodina "Staň se ajťákem" pro všechny od 15 do 55

Zdarma

Opletalova 919/5

15-55

Chce změnit práci a už dlouhou dobu přemýšlíte čím se začít živit tak, aby Vás to bavilo? Tato přednáška přesně pro Vás! Vysvětlíme Vám výhody IT oboru, jaké jsou vstupní bariéry a nástrahy a co potřebujete, aby jste pronikli do IT. Projdeme aktuální trendy v České republice a jaké obory jsou žádány!

Program lekce:
1) Vstupní bariéra v IT, nástrahy a jak jim předejít
2) Co se musím naučit dnes abych tím zítra živil
3) Výhody IT oboru
4) Jak proniknout do IT
5) Individuální konzultace
6) Exkurze po IT STEP Akademii

Akce se koná v (datum) na adrese Opletalova 919/5 Praha 1 Nové Město, 110 00 v budově ČTK. Akademie je asi 5 min. chůze od Metra A/C Muzeum nebo 10 min. chůze od Hlavního nádraží.
Z důvodu omezené kapacity je nutná registrace předem.

Nenechte si ujít svou šanci!


V případě dalších dotazů volejte na číslo 234 261 889 anebo pište na email Praha_Office@itstep.org.
 

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace