Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Ukázková hodina kurzu „Tvorba her v Unreal Engine“

Zdarma

Online

10-16

Koupili jste svému dítěti počítač kvůli výuce a ono jen hraje hry a sleduje videa na Youtube?
Máme řešení! Připravili jsme pro Vás zajímavý kurz „Tvorba her Unreal Engine“, díky kterému se děti seznámí s IT zajímavým a interaktivním způsobem. Kurz je zaměřen na programování a grafiku a zveme Vás na ukázkovou hodinu ZDARMA.
V průběhu ukázkové hodiny:
- Společně vytvoříme první jednoduchou hru 
- Seznámíme se vizuální programování a logikou
- Navrhneme jednoduchý scénář 
- Vymodelujeme vlastní postavy 
- Seznámíme se s Unreal Engine


Ukázková hodina proběhne online, pokud máte další dotazy neváhejte nás kontaktovat na email praha_Ofice@itstep.org anebo na čísle 234261889.

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace