Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

intenzivní programy
na počítačové akademii IT STEP

Studijní materiály intenzivních programů na Computer Academy IT STEP jsou určeny pro ty, kteří chtějí začít svou kariéru v IT nebo chtějí v krátké době získat další odborné znalosti a dovednosti.

všem
- let

Jsme si jisti, že každý by měl rozvíjet a získávat znalosti a dovednosti nezbytné pro práci v novém digitálním světě. K dosažení svého cíle potřebujete touhu, píli a disciplínu. O zbytek se postaráme my.

Zaregistrujte se

Nabízíme

Intenzivní školení pro ty, kteří chtějí získat základní znalosti v oblasti informačních technologií

Programy pro lidi, kteří se chtějí stát projektovými manažery IT

Programy pro každého, kdo chce získat další dovednosti v moderních digitálních profesích

výhod

Praxe. Pracujte na svých projektech

Cvičící učitelé

Atmosféra rozvoje a týmové práce

Nejlepší způsob, jak začít v IT, je ponořit se do IT

ZÍSKEJTE KONZULTACI

Intenzivní programy Akademie IT STEP jsou určeny k získání základních znalostí a dovedností nebo ke zlepšení znalostí v různých oblastech z oblasti informačních technologií. Každý si může najít vhodný program pro svou úroveň znalostí a školení.


Naši konzultanti vám rádi poskytnou kompletní informace o všech intenzivních programech Akademie a pomohou s výběrem vhodného kurzu.

Zaregistrujte se na konzultaci

Tato stránka používá soubory cookie

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace