Počítačová akademie STEP! Učíme od roku 1999. Vysoce kvalitní IT vzdělávání pro dospělé a děti. Připravujeme programátory, konstruktéry a systémové inženýry, kteří nemohou být nahrazeni umělou inteligencí. Kromě toho se navíc k hlubokým základním znalostem učíme chápat úkolům, uvažovat s připravenými projekty a pracovat v týmu.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Tímto potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Detailně

Internetový marketér v it Světe

Prodej nebo výroba?

Současní svět se rychle mění a v ekonomice jsou mnohem důležitější stálé prodejní schopnosti než schopnosti výrobní... Čím více se ekonomika rozvíjí tím více se ukazuje potřeba prodat spíš než vyrobit. Všudypřítomná robotika zvětšuje výrobní efektivnost a narovinu, zmenšuje objemy potřebných zaměstnanců.
Abyste zůstali konkurenceschopní, je potřeba se pravidelně adaptovat na změny v ekonomice a na trhu. Moderní trend prodeje přes internet, díky kterému obchody ušetří spoustu peněz na nájmu a zaměstnancích, oslabuje pozici obchodních konzultantů. Ti tradičně poskytovali veškeré informace o produktu a pomáhali zvolit ten správný. Na internetu jeho práci přebírá Internetový Marketér. On nastavuje marketingovou kampaň, kontextovou reklamu a popisuje produkty.
Více úspěšný je ten obchod, ve kterém mají lepší marketéry.
Současné obchody čím dál více přistupují k internetovým prodejům, což na trhu způsobuje nedostatek marketingových profesionálů. Pokud přemýšlíte o rekvalifikaci, tento obor je pro Vás výborná možnost získat kreativní a dobře placenou práci!

Rekvalifikovat se můžete u nás v itStep Academy veškeré potřebné informace najdete ve záložce tohoto kurzu

Zavolejte mi zpět

Tento web používá Cookies

Zásady ochrany osobních údajů a právní informace